Strani nogometšokantan rezultat

Kraljevski klub pao u Kataloniji, Barcelona pobjegla na velikih osam bodova prednosti

29. listopada 2017. - 19:37

Nogometaši Real Madrida doživjeli su šokantan poraz na gostovanju kod Girone (1-2) u 10. kolu Primere te sada zaostaju čak osam bodova za liderom Barcelonom.

Girona je ove sezone po prvi puta u povijesti ušla u Primeru i bilo je to prvo prvenstveno gostovanje Reala kod tog malog kluba, iz grada 100 kilometara udaljenog od Barcelone.

Domaći su do povijesne pobjede slavili preokretom jer je danas jako loš i neprepoznatljiv Real poveo u 12. minuti pogotkom Isca i to vodstvo je trajalo sve do 54. minute kada Cristian Stuani iz solo prodora izjednačio. Real je doživio novi šok u 58. minuti kada Cristian Portu petom pogađa mrežu "Kraljevskog kluba". Igrači Girone su dokraja fanatično branili i obranili pobjedu, koja je posve zaslužena jer su domaćini i u prvom poluvremenu dvaput pogodi...

19. travanj 2024 03:45