Strani nogometsporna situacija

Kapetan ‘furije‘ Busquets podijelio zanimljivu informaciju: Sudac mi je rekao zašto nije sudio Mbappeu zaleđe, ali to nema nikakvog smisla

10. listopada 2021. - 23:26

Francuzi su pobjednici Lige nacija. Slavljem od 2:1 protiv Španjolske na San Siru završeno je drugo izdanje toga natjecanja, a njegov je pobjednik ujedno i aktualni svjetski prvak. U prvih sat vremena nismo mogli uživati u igri baš previše, no onda je počeo spektakl. Prvo je Oyarzabal, nakon Hernandezove grede na suprotnoj strani doveo Španjolsku u vodstvo, ali samo dvije minute kasnije Benzema je izjednačio na 1:1.

Pogodak odluke pao je u 80. minuti. Ali, očigledno je da je nakon dodavanja Thea Hernandeza strijelac Kylian Mbappe bio u nedopuštenoj poziciji. No, zaleđe suci na terenu nisu označili, a gol je priznala i VAR-soba. Svaka snimka jasno pokazuje da je bilo zaleđe, a Španjolci nakon toga nisu mogli vjerovati da je gol priznat, prenose Sportske novosti.