Strani nogometružne scene

Kaos u Španjolskoj. Vlasnik i direktor kluba napali suce: ‘K*rvini sinovi, nećete izaći odavde!‘

Piše SPORT SD
25. veljače 2023. - 21:57

Vodstvo 2:0 nakon devet minuta igre sugeriralo je kako bi Elche protiv Betisa mogao uhvatiti puni plijen. Ipak, domaćin je u nastavku doživio pravi fijasko, utakmicu završio s dva igrača manje i "praznih džepova", prenose Sportske novosti.

Prvo je Borja Iglesias s bijele točke smanjio rezultat u 65. minuti, da bi Juan Miranda tri minute kasnije vratio stvari na početak. Iglesias nije bio precizan iz najstrože kazne u 88. minuti, odnosno udarac mu je obranjen. No, sedam minuta kasnije Betis je dobio i treći 11-erac na susretu. Elcheov Enzo Roco zbog igranja rukom tada je zaradio i drugi žuti karton, a Willian José u petoj minuti sudačke nadoknade donio je potpuni preokret Betisu.

Elche je prvi crveni karton zaradio već u 57. minuti, a uzevši u obzir i tri dosuđena kazne...

24. travanj 2024 06:47