Strani nogometopet podigao prašinu

Kakva noć Argentinaca: Messi zabio svoj 800. gol, Martinez sa suigračima ponovio kontroverznu proslavu

24. ožujka 2023. - 10:06

Aktualni svjetski nogometni prvak Argentina je u prijateljskom susretu u Buenos Airesu pobijedila Panamu sa 2-0, a susret je obilježio Lionel Messi koji je stigao do brojke od 800 golova u karijeri.

"Gauči" su u slavljeničkom raspoloženju tek u završnici susreta slomili Panamu, a strijelci su bili 21-godišnji Thiago Almada u 78. minuti, te Lionel Messi u 89. minuti sjajno pogodivši u rašlje iz slobodnog udarca.

Bio je to Messijev 800-ti gol u karijeri za klub i državu. Čak 672 gola je zabio u dresu Barcelone, 29 za PSG, a 99 za Argentinu.

Interes za prvi nastup argentinske vrste nakon što je u Katru osvojila svjetski naslov bio je ogroman. Na stadionu Monumental natiskalo se 84.000 sretnika koji su uspjeli doći do ulaznice među više od 1.5 milijuna ljudi koji su pokušali....

19. travanj 2024 17:27