Strani nogometiskusni golgeter

Kakav promašaj: Dinamo ga prodao za siću, a on u Turskoj blista i zabija ko na traci

Piše PSD
27. prosinca 2021. - 22:11

Često se ove sezone pisalo kako je Dinamo pogriješio što je u kolovozu prodao Maria Gavranovića u turski Kayserispor, a švicarski napadač je i večeras pokazao da bi vjerojatno dobro došao zagrebačkoj momčadi koja je imala problema s realizacijom.

Naime, Gavranović je u večerašnjoj utakmici 19. kola turske Super lige postigao dva gola i imao jednu asistenciju u pobjedi Kayserispora nad Sivassporom (3:0). Ovaj 32-godišnji napadač je praktično riješio pitanje pobjednika u prve 23 minuta utakmice - prvi gol je postigao u 9., a drugi u 17. minuti. Šest minuta kasnije asistirao je Thiamu za konačnih 3:0.

Gavranović je iz igre izašao u 71. minuti, a za svoju je izvedbu od stranice Sofa Score dobio ocjenu 9,0 te je proglašen igračem utakmice. To je i najveća ocjena u cijelom 19...

30. travanj 2024 10:10