Juventus nakon preokreta svladao Cagliari i učvrstio se na četvrtoj poziciji

9. travnja 2022. - 22:58

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 32. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je kao gost preokretom svladao Cagliari sa 2-1 (1-1).

Domaće je u vodstvo u otvaranju utakmice doveo Joao Pedro (10), sredinom prvog poluvremena Juventusu je poništen pogodak nakon što je udarac Pellegrinija s vrha kaznenog prostora na putu prema mreži pogodio Rabiota u lakat koji je bio čvrsto stisnut uz tijelo Francuza koji je bio i leđima okrenut svom suigraču. Glavni sudac prvotno je priznao gol samo da bi reagirao VAR te je domaćin ostao u prednosti. Ipak, Juventus je do zasluženog izjednačenja stigao na samom isteku prvog poluvremena kada je De Ligt (45) glavom u mrežu pospremio ubačaj Cuadrada, da bi potpuni preokret uslijedio u nastavku kada je branič Cagliarija u želji da klizećim starto...

20. travanj 2024 13:02