Dvadeset bezbojnih minuta Nikole Kalinića u porazu Verone kod Juventusa

6. veljače 2022. - 23:02

Nikola Kalinić odigrao je u finišu 20 minuta za Veronu u porazu kod Juventusa, 0:2 u Torinu. Premda je bilo govora kako Kalinić nasušno treba Veroni i trupama trenera Igora Tudora budući da im prvi napadač, Argentinac Simeone ove večeri nije smio nastupiti zbog žutih kartona, Kalinić je susret počeo na klupi, a u vrhu napada našao se Lasagna.

Ipak, Tudor je ubacio u utakmicu i  bivšeg i rekli bismo budućeg napadača Hajduka u posljednjih 20 minuta kad je rezultat već bio kompromitiran, a do kraja ni ulaskom Kalinića Verona nije ozbiljnije zaprijetila domaćima.

Juventus je sa 2:0 pobijedio pogocima novih igrača, dva debitanta su zabila za "bijelo-crne", Srbin Vlahović i Švicarac Zakaria za okruglu pobjedu, a mi ćemo sad idućih dana, do 15. veljače vidjeti je li Verona čvrs...

25. travanj 2024 14:59