Juventus bez veliki problema prošao u četvrtfinale talijanskog kupa: Sampdoriji su zabili četiri gola i to četiri različita igrača

18. siječnja 2022. - 23:33

Nogometaši Juventusa plasirali su se u četvrtfinale Talijanskog kupa sigurnom 4-1 (1-0) domaćom pobjedom protiv Sampdorije.

U prvih 45 minuta jedini strijelac bio je Cuadrado (26), no početkom nastavka Rugani (52) je povisio na 2-0 i praktički riješio pitanje pobjednika. Conti (63) je iz prvog udarca gostiju u okvir gola smanjio na 2-1, ali ubrzo je Dybala (67) pogodio za 3-1, da bi konačni rezultat postavio Morata (77-11m).

Juventus će u četvrtfinalu za tri tjedna igrati protiv boljeg iz ogleda Sassuolo - Cagliari koji je na programu u srijedu.

Ranije u utorak u četvrtfinale se plasirao i Lazio koji je sa 1-0 (0-0, 0-0) na svom terenu svladao Udinese nakon produžetka. Jedini gol na utakmici postigao je Immobile u 106. minuti. Hrvatski veznjak Toma Bašić nije konkurirao za nastup ...

19. travanj 2024 08:34