Strani nogometbundesliga

Juranović zabio na gostovanju, Union Berlin odigrao neriješeno

12. ožujka 2023. - 21:46

U posljednjem susretu 24. kola njemačkog nogometnog prvenstva Wolfsburg, kojeg vodi hrvatski stručnjak Niko Kovač, je odigrao 1-1 protiv Union Berlina, a za goste je zabio hrvatski reprezentativac Josip Juranović.

Gosti su poveli u 72. minuti iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Juranović. Bio je to njegov prvi bundesligaški pogodak, nakon što je dva zabio u Europskoj ligi, posljednjeg u četvrtak protiv Union Saint-Gilloisea. Izjednačio je Patrick Wimmer u 84. minuti. Juranović je odigrao cijeli susret za goste.

U ranije odigranom susretu nogometaši Freiburga ostvarili su važnu pobjedu u borbi za plasman u Ligu prvaka. S nova tri boda dostigli su Union Berlin i RB Leipzig, sada sva tri kluba imaju po 45 bodova.

S druge strane Hoffenheim je upisao sedmi uzastopni poraz, te 11....

24. travanj 2024 03:27