Jarmolenko srušio Chelsea u posljednjoj minuti i natjerao ga u žestoku borbu za četvrto mjesto, Aubameyang zabio svoj 50. zgoditak u Premiershipu

1. srpnja 2020. - 23:41

Nogometaši West Hama svladali su u 32. kolu Engleske lige na svom stadionu četvrtoplasirani Chelsea s 3-2 i povećali šanse u borbi za ostanak.

Pogodak koji je "čekićarima" donio vrijednu pobjedu polučio je Ukrajinac Jarmolenko u 90. minuti. Chelsea je poveo preko Williana (42pen), da bi izjednačio Souček (45+3), a Antonio u 51. minuti doveo domaćine u vodstvo. Willian u 72. minuti poravnava, a u zadnjoj minuti Jarmolenko preciznim udarcem donosi pobjedu.

Chelsea je ostao četvrti s bodom manje od Leicestera, koji je večeras također poražen, te dva boda više od ManU-a i Wolvesa, dok je West Ham preskočio Watford i sada je 16. s 30 bodova.

Mateo Kovačić je igrao za goste do 53. minute.

Nogometaši Arsenala svladali su Norwich s 4-0, a 50. gol u Premier ligi zabio je Gabonac Pi...

16. travanj 2024 02:58