Strani nogometbijeli na cipru

Jairo već odigrao prvu utakmicu za Pafos, igrao i još jedan bivši hajdukovac, a drugi odsjedio na klupi

22. kolovoza 2021. - 18:29

Donedavni nogometaš Hajduka Jairo de Macedo da Silva debitirao je za ciparski Pafos. Brazilac je odigrao drugo poluvrijeme u visokoj 4:0 domaćoj prvenstvenoj pobjedi svoje momčadi protiv Apoela iz Nikozije (strijelci su bili Willy Semedo u 2. i 45+3 te Valakari u 45.+1 (11m) i 62. minuti).

Zamijenio je Jairo dvostrukog strijelca Willyja Semeda, napadača sa Zelenortskih Otoka. Samo dva dana nakon što je potpisao, Jairo je u prvom kolu domaćeg prvenstva upisao i premijerni nastup za sastav slovenskog trenera Darka Milaniča.

U tri godine provedene na Poljudu Jairo je za Hajduk u 110 nastupa zabio 26 pogodaka uz 22 asistencije.

Za domaći sastav 80 minuta odigrao je Franko Kovačević, također nekadašnji napadač „bijelih”. Bivši nogometaš Šibenika Martin Pajić ostao je na klupi domaćeg tim...

24. travanj 2024 14:27