Strani nogometmora na dijetu

Iz Intera objavili zašto Lukaku nije u početnoj postavi: ‘Zato što ima 103 kg i nije spreman‘

Piše SPORT SD
23. veljače 2023. - 09:41

Inter je sinoć svladao Porto na domaćem terenu rezultatom od 1:0 u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka. Gosti su se dobro držali i bili su više-manje ravnopravan protivnik, ali utakmica je ušla u neizvjesnu završnicu nakon što je Otavio dobio drugi žuti karton u 78. minuti te ostavio Portugalce s igračem manje. Inter je uspio iskoristiti prednost te je Lukaku, koji je u igru ušao s klupe, zabio u 86. minuti za konačnih 1:0.

Mnogi su primijetili da Lukaku nije u početnoj postavi za talijansku momčad, što je prije utakmice prokomentirao i Interov izvršni direktor Beppe Marotta:

"Zašto je Lukaku na klupi? Zato što ima 103 kg za nositi na svojim ramenima i nije spreman. Igrač u prvoj postavi mora biti 100% spreman, on to nije i čekamo da se vrati u formu."