Strani nogometjuriš u nastavku

Ivan Perišić asistirao za otvaranje ‘špine‘: Tottenham u gostima svladao Crystal Palace i ostao u vrhu Premiershipa

4. siječnja 2023. - 23:31

Totenham je u malom gradskom derbiju 19. kola Engleske lige u gostima Crystal Palace s 4-0, a Ivan Perišić je bio dodavač za prvi gol.

U 48. minuti Harry Kane je zabio nakon dodavanja Perišića, a Kane je zabio za 2-0 u  53. minuti. Doherty (68) i Son Heung-Min (72) dovršili su posao za 10. pobjedu Spursa.

Perišić je igrao do 86. minute. Tottenham je ovom pobjedom ostao peti s 33 boda,dok je Palace 12. s 22.

Ostala tri susreta 19. kola bila su važna u borbi za opstanak. Southampton se nije pomakao s posljednjeg mjesta, a na domaćem je terenu morao priznati premoć izravnom konkurentu za opstanak Nottingham Forestu koji je slavio 1-0 pogotkom Awonijia. Duje Čaleta Car je kod Svetaca ušao u igru u 34. minuti

Leeds United i West Ham remizirali su 2-2, a susret Aston Ville i Wol...

27. travanj 2024 05:29