Strani nogometprobudio momčad

Ivan Leko u Belgiji došao do velike pobjede protiv snažnog protivnika, tek drugo slavlje u osam susreta

Piše SPORT SD
3. ožujka 2024. - 14:50

Ivan Leko došao je do druge pobjede u osmoj utakmici na klupi Standard Liegea. Njegova momčad pobijedila je jučer snažni Gent rezultatom 4:2 i tako ostvarila vrlo važnu pobjedu.

Iako su gosti poveli već u 14. minuti, četiri minute kasnije su ostali s igračem manje. Iskoristio je to Lekin Standard, četiri gola zaredom su zabili do 65. minute i riješili pitanje pobjednika.

Standard je deseti na tablici, a mjestu koje vodi u borbu za ostanak sada bježi pet bodova. Možda je ova pobjeda bila upravo ono što Lekinoj momčadi treba da se razbude i uđu u formu. Osim dvije pobjede ima još dva remija te četiri poraza.

26. travanj 2024 11:41