Strani nogometliga prvaka

Inter umalo do senzacije na Anfieldu, Lewandowski zabio tri komada u 11 minuta, Bayern pregazio Austrijance

Piše T.B., Hina
8. ožujka 2022. - 22:57

Liverpool i Bayern prvi su četvrtfinalisti Lige prvaka, “redsi” su na svom Anfieldu poraženi od Intera s 0:1, ali zahvaljujući pobjedi 2:0 na San Siru prolaze među osam najboljih u Europi. Liverpool je čak tri puta pogađao okvir gola, ali nisu uspjeli svladati Interova vratara Handanovića.

Matip je u 31. minuti nakon kornera glavom uzdrmao gredu. Deset minuta potom zaprijetili su gosti, nakon slobodnog udarca Calhanoglua Dumfries je zakasnio pospremiti loptu u gol i domaći vratar Alisson je izbio. Na odmor se otišlo bez golova, a početkom drugog poluvremena, u 52. minuti, Handanović je istrčao i izbio jednu loptu, koja se odbila do Salaha, Egipćanin je imao gotovo prazan gol, ali je pogodio stativu.

Lautaro Martinez je u 59. minuti iz dobre prilike pucao pored gola, no dv...

08. svibanj 2024 01:02