Strani nogometTALIJANSKO PRVENSTVO

I to se dogodilo: prvi poraz Juventusa u ligi, nekadašnji igrač Lokomotive zabio u važnoj pobjedi Empolija

17. ožujka 2019. - 20:06
2019-03-17T134400Z_1759159573_RC1D43624AE0_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-GEN-JUV.JPG

U 28. kolu Serie A Empoli je u nedjelju upisao važnu pobjedu 2-1 protiv predzadnjeg Frosinonea, koja ga je makla iz zone ispadanja, a hrvatski nogometaš Marko Pajač upisao se u strijelce. Bivši veznjak Lokomotive je u 38. minuti pogodio za 2-0, a prvi gol za Empoli postigao je Francesco Caputo u 20. minuti iz penala. Utješni pogodak za goste dao je Luca Valzania (70).

Atalanta i Chievo su odigrali 1-1, a Mario Pašalić je za Atalantu igrao od 77. minute.

Nogometaši Juventusa doživjeli su u 28. kolu prvi prvenstveni poraz izgubivši u gostima kod Genoe s 0-2. Juve je odigrao najlošiju utakmicu sezone, a to je iskoristila poletna Genoa i golovima Sturara (72) i Pandeva (81) došla do velike pobjede. Torinski sastav je igrao bez Cristiana Ronalda, a Mario Mandžukić je izašao iz igre u 7...

19. travanj 2024 20:15