Josip Brekalo zabio za Jurićev Torino, kojemu je VAR u posljednjoj minuti dvoboja poništio gol za izjednačenje

12. veljače 2022. - 23:41

Hrvatski napadač Josip Brekalo bio je strijelac za Torino u 25. kolu talijanskog prvenstva, no njegova je momčad izgubila na domaćem terenu od Venezije sa 1-2 (1-1).

Brekalo je već u 5. minuti doveo Torino u vodstvo preciznim prizemnim udarcem s ruba kaznenog prostora, a bio je to njegov šesti ovosezonski pogodak u Serie A.

No, Venezia je poravnala u 38. minuti kada je Haps ubacio u mrežu ubačaj Črnigoja, a upravo je Črnigoj zatresao domaću mrežu za potpuni preokret u 46. minuti.

Belotti je u 90. minuti "pospremio" ubačaja Brekala u mrežu Venezije, no nakon dugotrajnog pregledavanja snimke ustanovljeno je kako pogodak ne vrijedi zbog zaleđa Pobege.

Brekalo je odigrao čitav susret za sastav kojega vodi Ivan Jurić, dok je Marko Pajca bio na terenu do 71. minute.