Grčevita borba za opstanak, Troyes i Ajaccio uvjerljivo poraženi na domaćim travnjacima

9. travnja 2023. - 18:23

Nogometaši Troyesa i Ajaccia izgubili su u nedjelju u utakmicama 30. kola francuskog prvenstva, te im i dalje prijeti ispadanje iz lige.

Oba kluba se grčevito bore za ostanak, a oba su poražena na domaćem terenu. Ajaccio je 0-3 izgubio od Auxerrea, dok je Troyes poražen od Clermonta s 0-2.

Angers je s 14 bodova zadnji, a Ajaccio i Troyes su 19. i 18. s po 21 bodom, te su u poziciji za ispadanje. Strasbourg je 17. s 26 bodova, a šesnaesto mjesto drži s 28 bodova Brest koji je danas odigrao 1-1 kod Reimsa.

Lyon je u ranije kod kuće nakon preokreta sa 3-1 slavio protiv Rennesa.Povela je gostujuća momčad već u 11. minuti pogotkom Gouirija. Domaći su za izjednačenje čekali drugo poluvrijeme. Tolisso je u 60. minuti zabio za izjednačenje, a osam minuta kasnije Lacazette zabija za 2-1. Bar...

22. travanj 2024 15:24