Gostujuća pobjeda Marseillea kod Metza koji se učvrstio na drugoj poziciji, Nice poražena kod Lyona

13. veljače 2022. - 23:45

U posljednjem susretu 24. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille je pobijedio Metz sa 2-1 učvrstivši se na drugom mjestu Le Championnata.

OM je poveo u 26. minuti golom Cedrica Bakambua, izjednačio je Habib Maiga u 52. minuti, a pobjedu gostima donio je Arkadiusz Milik golom u 82. minuti.

Hrvatski reprezentativac Duje Ćaleta-Car je odigrao cijeli susret za Marseille.

U ranije odigranom susretu najuspješniji francuski klub St Etienne ostvario je važnu pobjedu u borbi za prvoligaški spas porazivši na gostovanju Clermont sa 2-1.

St Etienne je rekordnih 10 puta bio francuski prvak, dok PSG i Marseille imaju po devet titula. No ove sezone momčad sa stadiona Geoffroy-Guichard prolazi kroz pravu dramu.

Uoči ovog kola St Etienne je bio posljednji, no pobjedom 2-1 skočio je na 18...

27. travanj 2024 00:01