Strani nogometzaostali susreti

Gosti ubilježili važne bodove: dramatičan finiš u Leicesteru, Tottenham slavio s dva pogotka Bergwijna postignuta u sudačkoj nadoknadi

19. siječnja 2022. - 23:15

U obje zaostale utakmice engleskog nogometnog prvenstva igrane u srijedu slavili su gosti, Tottenham Hotspur je dramatičnim preokretom u sudačkoj nadoknadi svladao Leicester City sa 3-2 (1-1), dok je Manchester United bio uvjerljiviji kod Brentforda svladavši ga sa 3-1 (0-0).

U Leicesteru je domaći sastav poveo golom Dake (24), a prije odlaska na odmor na 1-1 poravnao je Kane (38). Novu prednost "lisicama" osigurao je Maddison (76), a taj je rezultat vrijedio sve do pete minute sudačke nadoknade. A tada se ukazao Bergwijn (90+5, 90+7) koji je prvo u petoj minuti nadoknade poravnao na 2-2, a u sedmoj minuti dodatka još jednom zatresao domaću mrežu za nevjerojatni preokret.

Ovom pobjedom Tottenham je skočio na peto mjesto sa 36 bodova, jednim manje uz čak tri utakmice manje od četvr...

16. travanj 2024 20:50