Golijada u Wolfsburgu, Brekalo asistent: domaćin se s nova tri boda popeo na peto mjesto, Werder šestu utakmicu zaredom bez pobjede

27. studenog 2020. - 23:54

Nogometaši Wolfsburga na svom su terenu svladali Werder sa 5-3 (3-2) u prvoj uakmici 9. kola njemačkog prvenstva, a hrvatski reprezentativac Josip Brekalo našao se među asistentima u pobjedničkoj momčadi.

Gosti su poveli u 13. minuti golom Bittencourta. U 22. minuti Baku je izjednačio, a prvo vodstvo Wolfsburgu donio je Brooks u 25. minuti pogotkom glavom nakon što je Brekalo driblingom prevario dvojica igrača Werdera i lijevom nogom ubacio na deset metara.

Moehwald je u 36. minuti izjednačio na 2-2, ali već u sljedećoj akciji Wolfsburg je ponovno poveo. Brekalo je zaslužio barem pola asistencije koja je upisana Mehmediju, a strijelac za 3-2 bio je Weghorst u 37. minuti.

Drugo poluvrijeme počelo je dobro za goste, jer je u 47. minuti Brooks nespretnom reakcijom zahvatio loptu...

24. travanj 2024 21:13