Strani nogometfrancuski kup

Golijada u Angersu, domaćin se vratio iz ponora, a onda pao u produžecima, senzaciju priredio četvrtoligaš koji je izbacio Montpellier

28. siječnja 2020. - 21:47

Hrvatski stoper Mateo Pavlović odigrao je svih 120 minuta za Angers koji je u osmini finala Francuskog kupa izgubio od Rennesa sa 4-5 (0-2, 3-3) nakon produžetka.

Gosti iz Rennesa vodili su sa 2-0 i 3-1, ali Angers je s dva gola u posljednjih pet minuta uspio izboriti produžetak. No, u dodatnih 30 minuta ponovno je do prednosti stigao Rennes. Iako je Angers uspio još jednom izjednačiti, nije to uspio i nakon što je Gelin u 110. minuti osigurao još jednu prednost gostima.

Veliko iznenađenje priredio je četvrtoligaš Belfort koji je boljim izvođenjem 11-eraca izbacio prvoligaša Montpellier sa 5-4 nakon što je rezultat po 120 minuta igre bio 0-0.

Blizu iznenađenja bio je i petoligaš Limonest, ali se nakon produžetka ipak u četvrtfinale plasirao prvoligaš Dijon pobjedom 2-1 (0-0, 1...

20. travanj 2024 02:36