Golijada na Anfieldu: branitelj naslova krenuo fantastično, a na kraju Salah spašavao pobjedu

3. listopada 2019. - 01:24

U skupini E aktualni europski prvak Liverpool i RB Salzburg odigrali su sjajnu utakmicu na Anfieldu, a na koncu su "Redsi" slavili sa 4-3. Domaćin je vodio sa 3-0, austrijski prvak je uspio izjednačiti. Ipak, bodovi su ostali u Liverpoolu.

Domaćin je već nakon 36 minuta vodio sa 3-0 golovima Manea (9), Robertsona (25) i Salaha (36). Hee-Chan je u 39. smanjio, a u nastavku susreta Minamino (56) i Haaland (60) su šokirali Anfield. No, radost gostiju nije dugo trajala i Salah je u 67. minuti vratio europskog prvaka u vodstvo. Dejan Lovren nije nastupio za 'redse', baš kao niti Marin Pongračić za austrijski sastav.

U drugom susretu Genk i Napoli su odigrali bez golova. Gosti su u prvom poluvremenu čak tri puta gađali okvir gola. Dva puta Arkadiusz Milik, a jednom Jose Callejon, ali ni...

07. svibanj 2024 08:48