Strani nogometLiga prvaka

Gol Modrića, Jovićevićev Šahtar razbio Leipzig, remi Milana u Austriji

6. rujna 2022. - 23:33

Nogometaši RB Salzburga i Milana odigrali su 1-1 u skupini E Lige prvaka, gdje je ranije tijekom utorka Dinamo ostvario veliku pobjedu u Zagrebu protiv Chelseaja od 1-0.

Oba su pogotka postignuta u prvom poluvremenu. Austrijski prvak je poveo golom Okafora u 28. minuti, dok je pet minuta prije odmora izjednačio Saelemaekers. U nastavku utakmice se igralo otvoreno i ravnopravno. Oba su sastava imala dovoljan broj odličnih prilika za nove golove, no ostalo je 1-1 iz prvog dijela.

Zbog ozljede Luke Sučića nije bilo u momčadi RB Salzburga, kao ni Ante Rebića u gostujućim redovima. Roko Šimić je kroz cijelu utakmicu ostao na klupi za pričuve austrijskog sastava.

Hrvatski prvak Dinamo u sljedećem kolu gostuje kod Milana, 14. rujna (18.45 sati).

U skupini F Celtic je pred svojim navija...

26. travanj 2024 04:31