Getafe preokrenulo početni minus: Elche nastavio neslavni niz i nakon šest poraza nalazi se u zoni ispadanja

11. siječnja 2021. - 23:29

Nogometaši Getafea pobijedili su u ponedjeljak na gostujućem terenu Elchea sa 3-1, u utakmici 18. kola španjolskog prvenstva, dok je Betis sa 2-0 u gostima svladao Huescu.

Elche je poveo u četvrtoj minuti pogotkom Raula Gutija, a Cucurella je izjednačio u 39. minuti. Getafe dolazi u vodstvo u 69. minuti, a strijelac je bio Jaime Mata. Pobjedu je Getafeu osigurao Angel pogotkom iz jedanaesterca u 86. minuti.

Betis je do vodstva došao u 78. minuti zahvaljujući pogotku Aisa Mandija, a pobjedu je klubu iz Seville donio Antonio Sanabrija pogotkom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Getafe je na 12. mjestu na ljestvici sa 20 bodova nakon 17 utakmica. Elche je nastavio niz utakmica bez pobjede i nakon šestog poraza nalazi se u zoni ispadanja, na 18. mjestu sa 16 bodova. Betis ima ...

18. travanj 2024 19:58