Fiorentina ‘na penale‘ stigla do pobjede u Bergamu: Atalanta doživjela prvi prvenstveni poraz i pala na deseto mjesto

11. rujna 2021. - 23:49

Nogometaši Fiorentine slavili su s 2-1 (1-0) na gostovanju u Bergamu kod Atalante, a sva tri pogotka na utakmici postignuta su iz kaznenih udaraca.

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović je doveo Fiorentinu u vodstvo u 33. minuti, da bi isti igrač ponovno bio precizan s bijele točke i u 49. minuti. Kolumbijac Duvan Zapata je smanjio zaostatak domaće momčadi u 65. minuti, ali više od toga Atalanta nije mogla.

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić bio je u početnoj postavi domaće momčadi, a igrao je do 82. minute kad ga je zamijenio slovenski reprezentativac Josip Iličić.

Atalanta je doživjela prvi poraz u sezoni i pala na deseto mjesto s četiri boda, dok se Fiorentina sa šest bodova popela na šestu poziciju.

Nogometaši Napolija su u derbiju 3. kola Serie A kao domaćini svl...

19. travanj 2024 22:56