Strani nogometjoš jedan mjesto

Fiorentina i Cremonese u polufinalu kupa: mali klub iz lombardske Cremone iznenadio je momčad Josea Mourinha

1. veljače 2023. - 23:19

Nogometaši Fiorentine i Cremonesea izborili su polufinale Talijanskog kupa i tako se pridružili Interu, koji je to osigurao u utorak.

Fiorentina je došla u polufinale pobjedom u Firenci nad Torinom 2-1, a hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić bio je asistent kod jedinog gola gostiju. Fiorentina je povela golom Srbina Luke Jovića u 65. minuti, a 90. minuti Francuz Ikone je potvrdio prolazak. U 93. je Vlašić asistirao za Bjelokoščanina Karamoha za konačnih 2-1.

Vlašić je odigrao cijelu utakmicu momčad Ivana Jurića, a Josip Brekalo, samo tri dana nakon što je Torino zamijenio Fiorentinom, utakmicu je odgledao s klupe gostiju.

Fiorentina u polufinalu čeka Cremonese, koji je s 2-1 slavio na Olimpicu protiv Rome. Mali klub iz lombardske Cremone iznenadio je momčad Josea Mourin...

25. travanj 2024 13:52