Strani nogometzagrijavanje

Favoriti očekivano prošli dalje: Arsenal, Chelsea, Everton i Newcastle izborili osminu finala Liga kupa

23. rujna 2020. - 23:00

Nogometaši Chelsea, Arsenala, Evertona i Newcastle Uniteda izborili su plasman u osminu finala Liga kupa.

"Topnici" su u derbiju večeri na gostovanju pobijedili Leicester City sa 2-0, a pobjednika su odlučili autogol Fuchsa u 57. minuti, te pogodak Nketiaha u sudačkoj nadoknadi.

U osmini finala Arsenal će igrati protiv pobjednika susreta Lincoln City - Liverpool.

Chelsea je na Stamford Bridgeu porazio Barnsley sa 6-0, a junak utakmice bio je Nijemac Kai Havertz koji je postigao tri gola (28, 55, 65), a među strijelce su se upisali i Abraham (19), Barkley (49), te Giroud (83).

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić igrao je cijeli susret za "Bluese".

Newcastle United se "poigrao" sa četvrtoligašem Morecambeom pobijedivši sa 7-0, a gosti su već nakon prvog poluvremena vodili sa 5-0....

25. travanj 2024 00:36