Englezi se lako obračunali s Walesom uz prekrasan pogodak ‘škaricama‘ Dannyja Ingsa, Belgija kod kuće remizirala s Obalom Bjelokosti

8. listopada 2020. - 23:47

U prijateljskoj nogometnoj utakmici Engleska je u četvrtak na Wembleyju pobijedila Wales s 3-0, a najljepši trenutak susreta dogodio se u 63. minuti kada je Danny Ings škaricama zabio za konačnih 3-0.

Prvi gol za Engleze zabio je napadač Evertona Dominic Calvert-Lewin u 26. minuti. Calvert-Lewin igra u odličnoj formi u Premier ligi, a ovo mu je bio debi u dresu reprezentacije. Među strijelce se upisao i stoper Wolverhamptona Conor Coady u 53. minuti.

U Bruxellesu je Belgija povela golom Michyja Batshuayija (53), a izjednačujući pogodak za Obalu Bjelokosti zabio je igrač AC Milana Franck Kessié u 87. minuti iz penala.

23. travanj 2024 03:58