El Sevillana završila bez pobjednika, Rakitiću drugo poluvrijeme u jednom od najvećih španjolskih derbija

2. siječnja 2021. - 20:35

U jednom od najvećih španjolskih nogometnih derbija Real Betis i Sevilla su odigrali 1-1, a hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić je za goste igrao drugo poluvrijeme.

Sevilla je povela, Betis je izjednačio, a potom imao jedanaesterac za potpuni preokret, no Bono je obranio udarac Nabilu Fekiru.

Trener Seville Julen Lopetegui startao je bez Ivana Rakitića i napadača Youssefa En-Nesyrija, a na početku drugog dijela obojicu je gurnuo u "vatru".

Samo tri minute kasnije gosti su poveli, a pogodak je postigao Suso. Betis je uzvratio u 53. minuti, a pogodak za 1-1 zabio je Sergio Canales iz kaznenog udarca. U 75. minuti Betis je dobio novi jedanaesterac, a premda je Canales bio u igri, pucao je Fekir, no njegov je udarac zaustavio Bono.

- Osjećam se kao da smo pustili da nam pobjegnu dva b...

24. travanj 2024 18:44