Strani nogometima još dva mjesta

Eintracht i Freiburg opravdali su uloge favorita protiv drugoligaša i izborili četvrtfinale njemačkog kupa

7. veljače 2023. - 23:16

Nogometaši Eintrachta plasirali su se u četvrtfinale DFB Pokala nakon što su na domaćem terenu, s 4-2, bili bolji od Darmstadta, trenutačno najbolje njemačke drugoligaške momčadi.

Eintracht je poveo već u šestoj minuti golom francuskog reprezentativca Kolo Muanija. No, drugoligaš Darmstadt je uzvratio s dva pogotka te je Austrijanac Honsak pogocima u 29. i 31. minuti okrenuo rezultat.

Na odmor se ipak otišlo uz 2-2 nakon što je Kolumbijac Borre u 44. minuti pogodio suparničku mrežu, dok je Kamada u 62. minuti postigao pogodak za 3-2. Neizvjesnost je trajala do 90. minute kada je sve završilo kako je i počelo. Kontranapad je drugim golom na utakmici zaključio Kolo Muani i postavio konačnih 4-2.

Hrvatski nogometaš Hrvoje Smolčić u igru je za Eintracht ušao u 46. minuti, do...

18. travanj 2024 13:34