Drugom uzastopnom pobjedom Slaven Bilić i njegov Beijing Guoan plasirali su se u Ligu za prvaka

15. kolovoza 2021. - 18:52

Drugom uzastopnom pobjedom Slaven Bilić i njegov Beijing Guoan plasirali su se u Ligu za prvaka kineske Superlige. U zaostalom dvoboju 8. kola svladali su Shanghai Shenhuu 4:2. Već nakon 16 minuta bilo je 3:0 golovima Yuninga i Xizhea te autogolom bivšeg igrača Hajduka Mateja Jonjića, Shanghai je smanjio u nadoknadi prvog poluvremena preko Yundinga, da bi u 81. minuti Yuning potvrdio trijumf domaćina. U sedmoj minuti nadoknade Hanchao je ublažio poraz Shanghaija.

Tom pobjedom Beijing je s petog mjesta skupine B napredovao na treće, preskočivši baš Shanghai, ali i Hebei, a samo četiri prvoplasirana idu dalje u Ligu za prvaka, s još četiri najbolja kluba skupine A. Iz epidemioloških razloga klubovi su podijeljeni u dvije skupine s po osam klubova, s tim da svaka skupina ima svoj "ba...

25. travanj 2024 02:41