Strani nogometfrancusko prvenstvo

Drugi uzastopni remi lidera: Strasbourg zaustavio PSG, porazi Marseillea i Lyona

6. prosinca 2018. - 00:16
2018-12-05T213750Z_920057658_RC1E00CB4530_RTRMADP_3_SOCCER-FRANCE-STR-PSG.JPG

Nakon što je otvorio sezonu sa 14 uzastopnih pobjeda, PSG je u samo četiri dana ponovo remizirao. Nakon 2-2 kod Bordeauxa, PSG je na gostovanju kod Strasbourga odigrao 1-1.

Domaćin je poveo u 40. minuti golom Kennyja Lale iz jedanaesterca, a izjednačio je Edison Cavani također iz kaznenog udarca u 71. minuti.

Lyon je neočekivano kod kuće izgubio od Rennesa sa 0-2 u susretu u kojem su 'lavovi' imali niz sjajnih prilika, ali nisu uspjeli svladati Dialla. Gosti su poveli u 41. minuti lijepim golom Hatema Ben Arfa s ruba kaznenog prostora na asistenciju Ismaila Sarra. Samo dvije minute kasnije Sarr je uposlio i Jordana Siebatcheua koji je zabio za 2-0.

Poraz je upisao Marseille koji je na gostovanju kod Nantesa poražen sa 2-3. Gosti su vodili 1-0 i 2-1, ali se momčad Vahida Halilhod...

25. travanj 2024 11:28