Strani nogometuzavreli meksiko

Stipe Biuk doživio veliki udarac, njegov LAFC potučen u grotlu Meksika, on je propustio veliku priliku

Piše P. S.
1. lipnja 2023. - 11:32

U prvoj utakmici CONCACAF Lige prvaka meksički Club León pobijedio je LAFC našeg Stipe Biuka 2:1. Utakmica se igrala u užarenoj atmosferi u Leonu, a uzvrat je na rasporedu u ponedjeljak u tri sata ujutro po hrvatskom vremenu u Los Angelesu.

Stipe Biuk u igru je ušao u drugom poluvremenu, a američki su izvjestitelji zabilježili da je, osim gola kojeg je zabio Denis Bouanga u 97. minuti, imao najbolju prigodu za američku momčad na utakmici. Osim spomenutog gola u samoj završnici, LAFC je utakmicu završio samo s dva udarca na gol, jednom je opalio Jose Cifuentes odmah na početku susreta, a drugi put Biuk u 64. minuti.

- Cijelu sezonu nismo igrali ovako loše, imali tako neprecizna dodavanja - rekao je trener LAFC-a Steve Cherundolo.

23. travanj 2024 11:00