Strani nogometprva večer

Doigravanje za elitno natjecanje: Ajax s igračem manje i bez gola na Cipru, veliki kapital Sparte i Club Bruggea

21. kolovoza 2019. - 01:41
2019-05-08T215448Z_1536343811_RC1AF3019A10_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-AJA-TOT.JPG

Nogometaši Ajaxa, prošlogodišnji polufinalisti Lige prvaka, odigrali su 0-0 na gostovanju kod ciparskog APOEL-a u prvoj utakmici doigravanja za elitno klupsko nogometno natjecanje, dok su praška Slavija u Cluju i belgijski Club Brugge u Linzu ostvarili minimalne pobjede i veliki kapital pred uzvrate na svojim stadionima.

Ajax i APOEL su u Nicosiji odigrali utakmicu sa 29 pokušaja prema vratima, ali nijedan od 10 udaraca koji su išli u okvir nije završio i u mreži. Nizozemci su posljednjih deset minuta morali odigrati s desetoricom igrača, jer je zbog drugog žutog kartona isključen marokanski branič Mazraouni.

U momčadi APOEL-a od 68. minute je zaigrao hrvatski napadač Antonio Jakoliš, stariji brat Hajdukovog ovogodišnjeg pojačanja Marina Jakoliša, a zamijenio je Slovenca Roman...

30. travanj 2024 11:16