Strani nogometfrancusko prvenstvo

Deseta jubilarna prvenstvena pobjeda Rennesa: izborena u posljednjim minuta, plaćena teškom ozljedom Terriera, Majeru ‘mrvice‘

2. siječnja 2023. - 23:50

U posljednjem susretu 17. kola francuske Ligue 1 nogometaši Rennesa svladali su, pred svojim navijačima, Nicu s 2-1.

Deseta je to, jubilarna ligaška pobjeda ove sezone za Rennes koji se popeo na četvrto mjesto ljestvice, Također, Rennes je na svom stadionu pobijedio Nicu nakon dugih sedam godina.

Već u petoj minuti Rennes je poveo golom Terriera, ali je u 21. na 1-1 izjednačio Barkley sjajnim udarcem s 20 metara. Malo prije toga Barkley je s 30 metara pogodio gredu.

Činilo se da će utakmica završiti remijem, ali u 89. minuti je Rennes izveo lijepu akciju koja je završila pogotkom. Lucidno je asistirao Tait, a jednako lijepo je loptu u mrežu plasirao Bourigeaud za konačnih 2-1.

Na utakmici se teže ozlijedio Terrier, strijelac prvog pogotka Rennesa, dok je hrvatski reprezentativ...

24. travanj 2024 07:51