Strani nogometne služi mu na čast

Cristiano Ronaldo ponovno šokirao javnost potezom na utakmici: ‘Jedva ju je pogledao dok je odmicao njenu ispruženu ruku‘

Piše SPORT SD
16. rujna 2022. - 08:26

Manchester United pobijedio je u četvrtak na gostovanju Šerif, koji vodi hrvatski stručnjak Stjepan Tomas rezultatom 2:0, u susretu 2. kola E skupine Europske lige.

Cristiano Ronaldo konačno je na toj utakmici stigao do prvog prvog pogotka ove sezone, nakon u 39. minuti bio uspješan s bijele točke. Pogodak je proslavio burno, a nakon susreta poručio:

"Drago mi je što sam zabio i pomogao momčadi da stigne do pobjede! Ovo su tri važna boda. Bio je to dobro odrađen posao", napisao je Ronaldo na Twitteru, no društvenim mrežama puno je glasnije odjeknuo jedan njegov drugi potez.

Naime, Ronaldo je na poluvremenu i prilikom odlaska u svlačionicu odbio ‘selfie‘ s jednom članicom liječničkog tima koja je stajala pored ulaza u tunel.

"Jedva ju je pogledao dok je odmicao njen...

19. travanj 2024 15:51