Strani nogometLiga prvaka

Čolak odveo Malmo u 4. pretkolo, Benfica, Ludogorec i PSV sigurni

10. kolovoza 2021. - 23:21

Hrvatski napadač Mirko Antonio Čolak bio je junak prolaska švedskog prvaka Malmoa protiv škotskog Rangersa u 3. pretkolu nogometne Lige prvaka, on je postigao dva pogotka u uzvratu u Glasgowu kojima je osigurao 2-1 (0-1) pobjedu svom sastavu, a kako je i prvi dvoboj završio pobjedom Malmoa od 2-1 švedski će sastav igrati u 4. pretkolu protiv Ludogoreca koji je boljim izvođenjem 11-eraca izbacio Olympiacos.

Čolak je u 53. minuti pogodio sa 10-ak metara suprotnji donji kut McGregorova gola nakon dodavanja Christiansena, da bi u 58. minuti sjajno reagirao i iz okreta još jednom zatresao mrežu domaćih.

Oba ta pogotka Čolak je postigao dok je Malmo bio s igračem manje na terenu jer je u 41. miniti isključen innocent zbog dva žuta kartona.

Inače, Rangers je poveo preko Morelosa u...

30. travanj 2024 23:32