Celticu važna pobjeda u Old Firmu: sada ima šest bodova više od najvećeg suparnika Rangersa, a do kraja sezone još je šest kola

3. travnja 2022. - 16:48

U jednom od najvećih gradskih derbija na svijetu Celtic je kao gost pobijedio Rangers sa 2-1 načinivši veliki korak prema osvajanju naslova prvaka.

Bio je to sjajan "Old Firm" u kojem je Rangers poveo već u trećoj minuti, no Celtic je do kraja poluvremena okrenuo rezultat, a potom u nastavku obranio vodstvo za važnu pobjedu, možda i ključnu u borbi za naslov prvaka.

Celtic sada ima šest bodova više od najvećeg suparnika, a do kraja sezone još je šest kola pri čemu još jedan "Old Firm".

Domaćin je fantastično otvorio utakmicu i već u trećoj minuti je stigao do vodstva. Ryan Kent je prošao po krilu i ubacio povratnu loptu do Aarona Ramseyja koji je sjajno pogodio za 1-0. Međutim, samo četiri minute kasnije Tom Rogic je  izjednačio. Reao Hatate je pucao, Allan McGregor je obran...

18. travanj 2024 23:00