Strani nogometnapeto do kraja

Cagliari u sudačkoj nadoknadi eliminirao Veronu Ivana Jurića, Udinese i Spezija izborili osminu talijanskog kupa nakon produžetaka

25. studenog 2020. - 23:32

Nogometaši Parme, Cagliarija, Spezije i Fiorentine izborili su plasman u osminu finala talijanskog nogometnog Kupa.

Cagliari je pobijedio Veronu, našeg Ivana Jurića sa 2-1, a pogodak odluke zabio je Sottil u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Marko Rog je za domaći sastav odigrao cijeli susret, dok je za goste branio Ivor Pandur.

Cagliari će u osmini finala gostovati kod Atalante.

Fiorentina je na gostovanju nakon produžetaka pobijedila Udinese sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Montiel u 112. minuti. "Viole" sada očekuje gostovanje kod Intera.

Nakon produžetaka do slavlja je stigla i Spezija koja je porazila Bolognu sa 4-2.

Za goste su zabili Piccoli (5), Farias (64) i Maggiore (100, 119), a za Bolognu strijelci su bili Barrow (13) i Orsolini (45+1). Martin Erlić nije igrao...

18. travanj 2024 12:45