Budimir promašio remi, Lewandowski isključen, Barcelona ipak preokretom do pobjede

8. studenog 2022. - 23:39

Nogometaši Barcelone su osvojili sva tri boda na gostovanju u Pamploni pobijedivši Osasunu sa 2-1, iako su više od sat vremena su igrali s desetoricom igrača, zbog isključenja Roberta Lewandowskog.

Osasuna je već u 6. minuti povela, a pogodak je postigao David Garcia. Robert Lewandowski je u 11. minuti zaradio prvi žuti karton, zbog nepotrebnog povlačenja. Dvadeset minuta poslije poljski napadač je naskočio na suparničkog braniča i laktom ga udario u predjelu vrata, a sudac Manzano mu je bez zadrške pokazao drugi žuti, a potom i isključujući crveni karton.

Nije to bio jedini crveni karton koji su dobili Katalonci. Naime, u završnici prvog poluvremena dobio ga je i Gerard Pique koji je bio na klupi za pričuve, a Manzano mu je pokazao crveni karton zbog žestokih prigovora....

19. travanj 2024 08:35