Strani nogometpremiership

Brentford produžio niz bez poraza na dvanaest utakmica, Toney zabio deseti kazneni udarac iz isto toliko pokušaja

6. ožujka 2023. - 23:47

U posljednjem susretu 26. kola engleskog nogometnog prvenstva Brentford je pobijedio Fulham sa 3-2 produživši niz bez ligaškog poraza na čak 12 kola.

Sjajnu seriju Brentford je započeo 29. listopada prošle godine odigravši 1-1 protiv Wolverhamptona, a od tada je momčad Danca Thomasa Franka spojila šest pobjeda i šest remija. Na tom putu Brentford je na gostovanju dobio Manchester City (2-1), na svom travnjaku porazio Liverpool (3-1), te odigrao 2-2 protiv Tottenhama.

U vodećih pet europskih liga uz Brentford bez ligaškog poraza u ovoj godini su još jedino francuski Reims (10 kola) i njemačka Borussija Dortmund (8 kola).

Domaćin je poveo već u 6. minuti golom Ethana Pinnocka, no gosti iz Londona su smanjili u 39. minuti preko Manora Solomona. Andreas Pereira je pucao iz slobo...

23. travanj 2024 06:43