Bradarićeva Salernitana i Vlašićev Torino remizirali, Ochoa spašavao svoju momčad

8. siječnja 2023. - 16:18

U prvom nedjeljnom susretu 17. kola talijanskog nogometnog prvenstva Salernitana i Torino su odigrali 1-1.

Gostujuća momčad koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić je povela u 36. minuti golom Antonia Sanabrije. Torino je u prvom dijelu imao još nekoliko odličnih prilika, ali je meksički vratar Guillermo Ochoa branio sjajno.

Kada nije obranio Meksikanac, domaćine je spasio okvir gola. U 40. minuti stativu je pogodio Mergim Vojvoda, a tri minute kasnije i Perr Schuurs.

Salernitana je sve promašaje Jurićeve momčadi kaznila u 49. minuti golom Tonnyja Vilhene. U 85. minuti Torino je bio vrlo blizu novog vodstva, ali je Ochoa udarac Ricarda Rodrigueza skrenuo u okvir gola.

Na koncu je Torino uputio 23 udarca pri čemu osam u okvir suparničkog gola, ali nije uspio izboriti pobjedu...

20. travanj 2024 02:26