Strani nogometrezultat u drugom planu

Bizarne scene na Afričkom kupu nacija: sudac dvaput označio kraj utakmice prije isteka 90. minute

Piše PSD, Hina
12. siječnja 2022. - 16:51

U ogledu prvog kola skupine F, na Afričkom kupu nacija, nogometaši Malija su s minimalnih 1-0 svladali Tunis.

Jedini je pogodak postigao Ibrahima Kone koji je u 48. minuti realizirao jedanaesterac. Tunižani su mogli osvojiti bod i zabiti na isti način, no u 77. minuti je udarac s bijele točke Khazrija obranio vratar Malija Mounkoro.

U krupnom planu ovog dvoboja bio je glavni sudac susreta Janny Sikazwe koji je uz niz propusta najveći napravio u 86. minuti, kada je označio kraj susreta. Tunižani su se u čudu pogledavali te su sugerirali Sikazweu da se do kraja ima igrati još najmanje četiri minute, nakon čega je sudac shvatio da je pogriješio.

Ubrzo je nastavio utakmicu, ali ni tu nije bio kraj njegovim bizarnim potezima. Usred napada Tunižana Sikazwe je 18 sekundi prije istek...

23. travanj 2024 17:57