Bivši im trener očitao lekciju iz nogometa: prvak Lille pretrpio težak poraz kod kuće, Nice ih je deklasirao

14. kolovoza 2021. - 19:30

U susretu 2. kola francuskog nogometnog prvenstva Nice je kao gost deklasirao prvaka Lille sa 4-0 (3-0).

Predvođeni donedavnim trenerom Lillea Christopheom Galtierom, koji je napustio klub samo dva dana nakon osvajanja naslova u svibnju, igrači Nice uraganski su krenuli u susret i nakon samo pet minuta imali prednost od 2-0 golovima Dolberga (1) i Boudaouija (5). Na 3-0 povisio je Gouiri (45+4-11m), da bi konačni rezultat u nastavku svojim drugim golom postavio Dolberg (64).

Hrvatski reprezentativni branič Domagoj Bradarić ostao je na klupi Lillea. Nice sada ima četiri boda, dok je Lille ostao na jednom.

07. svibanj 2024 06:26