Strani nogometdobro im ide

Bivši igrači Hajduka i Dinama strijelci za prolaz Maribora u četvrtfinale Kupa

8. ožujka 2023. - 20:40

Nogometaši Maribora, koje vodi hrvatski strateg Damir Krznar, nekadašnji trener Dinama, plasirali su se u četvrtfinale Slovenskog kupa nakon 4-0 pobjede u Velenju kod Rudara.

Nakon 2-0 gostiju utakmicu su i definitivno na stranu Maribora prelomili hrvatski nogometaši golovima u posljednjih deset minuta igre. U 80. minuti za 3-0 je pogodio 21-godišnji Ivan Brnić, donedavni igrač Hajduka i Dugopolja.

Posljednji pogodak na utakmici u 82. minuti je dao Marko Tolić, 26-godišnji igrač Dinama koji se nalazi u Mariboru na posudbi. Rudar Velenje je, inače, trenutačno deseta momčad na tamošnjoj drugoligaškoj ljestvici.

U domaćem prvenstvu Maribor ima veliki zaostatak za najvećim rivalom, ljubljanskom Olimpijom. Vodeća Olimpija ima 60 bodova, a Maribor je trenutačno na 43 boda.

27. travanj 2024 19:05