Strani nogometpogledajte gol

Bivši igrač Hajduka zabio u velikom derbiju, njegova momčad preuzela vrh prvenstva

Piše SPORT SD
25. studenog 2023. - 21:44

Nogometaši Zuericha svladali su na domaćem terenu Young Boys 3-1 u derbiju 15. kola švicarskog prvenstva.

Domaći sastav poveo je 2-0 golovima Okite u šestoj te 27-godišnjeg hrvatskog nogometaša Nikole Katića u 28. minuti. Katiću, nekadašnjem igraču Slaven Belupa i Hajduka, bio je to ovosezonski treći ligaški pogodak.

Young Boys je smanjio golom Elije u 32. minuti te je neizvjesnost trajala sve do 100. minute kada je konačnih 3-1 postavio Krasniqi.

Katić je odigrao cijelu utakmicu za Zuerich, dok je Ivan Santini za domaćina u igru ušao u 97. minuti.

Zuerich je trenutačno vodeći na ljestvici i ima dva boda više baš od Young Boysa.