Strani nogometpoznata lica

Bivši Hajdukovci u glavnim ulogama u slovenskom derbiju: ukupno dva pogotka i jedna asistencija

Piše PSD
22. srpnja 2019. - 19:20

Nogometaši Olimpije u drugom su kolu slovenske prve lige pobijedili Domžale 4:2.

Bio je to derbi kola, a u njemu su sudjelovala tri bivša Hajdukovca i jedan aktualni Dinamovac.

Za gostujuće Domžale nastupili su Senijad Ibričić i Tonći Mujan, zahvaljujući čijoj su kombinaciji Domžale u 19. minuti stigle do vodstva u 19. minuti. Mujan je asistirao, a Ibričić zabio. Samo četiri minute poslije, gosti su povećali vodstvo, ali su domaćini uspjeli izjednačiti do odmora.

U drugom poluvremenu Olimpija je došla u vodstvo preko Vitje Valenčiča, a za potvrdu pobjede pobrinuo se Ante Vukušić postigavši gol za konačnih 4:2 u 85. minuti.

Dinamov Luka Menalo odigrao je svih 90 minuta za domaću momčad.

Olimpija je ovom pobjedom zasjela na prvo mjesto prvenstva, a Domžale su ostal...

19. travanj 2024 13:39