Strani nogometpovratak u formu

Bivši hajdukovac odigrao ključnu ulogu u pobjedi svoje momčadi, zabio je prvi ligaški pogodak ove sezone

Piše Tomislav Dragobratović/SN
16. rujna 2023. - 19:09

Dobru formu u ligaškom prvenstvu nastavio je austrijski LASK, a ovoga puta u tom pohodu pomogao im je i bivši igrač Hajduka Marin Ljubičić - pišu Sportske novosti.

Mladi hrvatski reprezentativac imao je ključnu ulogu u 3:1 pobjedi svoje momčadi, tako što je postigao prvi pogodak kojim je LASK uzeo vodstvo u 36. minuti susreta. Vodstvo je ubrzo udvostručio Florian Flecker, dok se na poluvrijeme otišlo s rezultatom 3:0 zbog pogotka Eliasa Havela. Sredinom drugog poluvremena rezultat je smanjio Solomon Bonnah.

Ljubičić je teren napustio u 64. minuti, a bio je to njegov prvi ligaški pogodak ove sezone. Ovom pobjedom LASK se prije nedjeljnih prvenstvenih utakmica ustanovio na trećem mjestu prvenstvene tablice, s četiri boda i utakmicom manje iza vodećeg Red Bull Salzburga.

27. travanj 2024 18:17