Bivša engleska zvijezda kažnjen s utakmicom zabrane, kao menadžer se nedolično ponašao na drugoligaškom susretu

18. listopada 2024. - 16:25

Bivša engleska zvijezda, a sada trener Plymouth Argylea, Wayne Rooney, dobio je kaznu suspenzije od jedne utakmice zbog nedoličnog ponašanja u njihovoj 2-1 domaćoj pobjedi nad Blackburn Roversima u utakmici Druge lige.

Rooney je optužen za svoje ponašanje u pobjedi nad Blackburnom gdje je isključen zbog navodnog vrijeđanja četvrtog suca, te vraćanja na teren nakon isključenja.

Plymouth je vodio 1-0 kada je Blackburn postigao izjednačujući pogodak u 86. minuti za koji su Rooney i njegovi igrači smatrali da je gol neregularani, a bivši napadač Manchester Uniteda i Engleske vrijeđao je četvrtog suca.Sudac James Linington dao je Rooneyju crveni karton i 38-godišnjak je prošao kroz tunel u Home Parku, ali se vratio na teren i slavio pobjedu nakon gola Morgana Whitakera u 97. minuti.

Rooney je u svibnju imenovan trenerom Plymoutha, koji je 14. na ljestvici prije gostovanja kod Cardiff Cityja u subotu.

18. listopad 2024 17:12